Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U41JF

  U41JF

  ASUS U41 Series přináší vysoký výkon v kompaktním a lehkém balení

  • Poháněno SV procesorem Intel® Core™ i3 nebo i5 posíleným technologií Super Hybrid Engine (SHE)
  • SHE prodlužuje výdrž baterie až na 10 hodin a zajišťuje tak nerušenou práci po celý den
  • Elegantní design kompaktních rozměrů zajišťující dokonalou přenosnost. Tloušťka méně než 1 palec.
  Product Image

  ASUS Super Hybrid Engine zvyšuje výkon až o 15 %

  Super Hybrid Engine (SHE) – Vysoký výkon

  Díky svému exkluzivnímu způsobu napájení zvyšuje technologie Super Hybrid Engine výkon notebooku U41JF v náročných úlohách až o 15 procent – zásluhu na tom má technologie pro dynamické přetaktování. Nejedná se však o pouhé posílení procesoru. Inženýři ze společnosti ASUS speciálně vyladili několik systémových parametrů, aby optimalizovali výkon a spotřebu energie. SHE byla navíc navržena speciálně pro mobilní procesory Intel® Core™ i3 a i5! Technologie Super Hybrid Engine zvyšuje výkon jen tehdy, je-li to nezbytné pro zpracování úloh náročných na CPU, jako jsou například hry nebo filmy ve vysokém rozlišení, ale přitom nemá žádný negativní vliv na stabilitu a spolehlivost.
  Skutečný výkon produktu se liší v závislosti na modelu a způsobu použití.
  Tenký a lehký notebook U41JF od společnosti ASUS s nekompromisním výkonem

  ASUS U31/U41 Series – Nejvýkonnější tenké a lehké notebooky na světě

  Delší výdrž baterie a celodenní práce bez kompromisů

  Super Hybrid Engine (SHE) – Úspora energie

  Jelikož jste kvůli práci neustále v pohybu, je pro vás naprosto nezbytné mít notebook, který s vámi udrží krok. A právě proto nabízí model U41 ne jednu, ale rovnou dvě technologie pro optimalizaci napájení, které vzájemně spolupracují a zajišťují výdrž baterie až neuvěřitelných 10 hodin! Technologie SHE nabízí režim pro úsporu energie, který v závislosti na aktuálním využití počítače inteligentně snižuje spotřebu, zatímco technologie NVIDIA® Optimus™ automaticky přepíná mezi samostatnou grafickou kartou GeForce GT425M a integrovaným jádrem podle vykreslovaného obsahu – to je zárukou, že žádná energie nepřijde nazmar a U41 se nebude nadměrně zahřívat!
  * Režim čtení Mobile Mark 2007 v režimu Super Hybrid Engine Battery Saving (Úspora energie) s 8článkovou 5600mAh baterií, WLAN/BT vypnuto.

  Neuvěřitelně tenký, přenosný a krásný

  Díky tloušťce méně než 1 palec je přenášení skutečně snadné

  Když spojíte krásu a praktičnost, vznikne notebook U41. Zaručeně s ním uděláte dojem a navíc jej pohodlně přenesete v batohu nebo diplomatce. Toto atraktivní provedení v kombinaci s technologickými vylepšeními, jako je Super Hybrid Engine prodlužující výdrž baterie, posouvá laťku zase o něco výše a dává vzniknout nejvýkonnějšímu ultrapřenosnému zařízení na světě.