Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U46SV

  U46SV

  ASUS U46SV – 14" notebook s nejtenčím panelem a nejlehčí konstrukcí

  • Nejtenčí 14" panel pro notebooky je zárukou bezproblémové přenosnosti
  • Výkonné SV procesory Intel® Core™ druhé generace zlepšují multitasking a přehrávání multimédií
  • Výdrž baterie až 10 hodin* zajišťuje nerušenou práci po celý den
  Product Image

  Tenký méně než 1 palec!

  Díky tloušťce méně než 1 palec je přenášení skutečně snadné

  Extrémně tenká a lehká konstrukce ukrývá v kompaktním provedení spoustu technologií a usnadňuje přenášení i používání. Tenký rámeček poskytuje více prostoru pro obrazovku a hliníková povrchová úprava dává notebooku jedinečný vzhled. Společnost ASUS vyvinula také speciální předsazené panty, díky kterým lze U46SV rozevřít do většího úhlu – obrazovku tak lze sledovat pohodlněji dokonce i na stísněném sedadle letadla.

  Výkonné procesory Intel® Core™ druhé generace a NVIDIA® GeForce® GPU

  Nekompromisní SV procesory Core™ i3 a i5 si bez potíží poradí s náročným multitaskingem či plynulým přehráváním multimédií ve vysokém rozlišení. Nabízejí vysokou produktivitu v přenosném balení, na kterou se můžete kdykoli spolehnout. Samostatná grafická karta NVIDIA® GeForce® GT 540M zvyšuje kvalitu obrazového výstupu a nativně podporuje technologii DirectX® 11 s nejnovějšími grafickými funkcemi, takže každý film ve vysokém rozlišení i hra určená pro high-end PC poběží plynule a v plných detailech.

  U46 je tenčí 1 palec

  Delší výdrž baterie

  Inteligentní optimalizace napájení při provádění jakékoli úlohy prodlužuje výdrž baterie až na 10 hodin*

  Zásluhou vysoce účinné technologie a optimalizovaných požadavků na napájení máte k dispozici výkonnou baterii, která nabídne až 10hodinovou* výdrž na jedno nabití. To znamená skutečně celodenní práci s počítačem, ať jste kdekoli, aniž byste museli chodit podél zdí a hledat volnou zásuvku.
  * Závisí na skutečných provozních podmínkách

  Lepší konektivita i nabíjení připojených zařízení

  Technologie USB 3.0

  Notebook U46SV je vybaven výjimečně rychlým rozhraním USB 3.0 – nejnovějším standardem pro přenos dat, který pracuje 10× rychleji než předchozí USB 2.0. Pro nabíjení se však lépe hodí speciální napájený port USB 2.0 s funkcí USB Charger+, který zajišťuje rychlejší a účinnější nabíjení všech připojených zařízení, i když je notebook vypnutý.