Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  U47A

  U47A

  Ideální pro osobní i profesionální využití

  • Kompaktní rozměry a nízká hmotnost: tloušťka méně než 2,5 cm a hmotnost pod 2 kg
  • Nejkompaktnější 14" notebook na světě!
  • Vysoce odolné materiály a perfektní zpracování určené pro časté přenášení
  • Nové procesory Intel® Core™ i3/i5/i7 třetí generace a integrovaná grafická karta Intel® HD Graphics 4000
  • Výdrž baterie až 8 hodin
   Product Image
   Kompaktní rozměry a nízká hmotnost: tloušťka méně než 2,5 cm a hmotnost pod 2 kg
   Nejkompaktnější 14

   Vysoký výkon

   Notebook U47 je poháněn novými procesory Intel® Core™ i3/i5/i7 s technologií Ivy Bridge a standardním napájením, které nabízejí obrovský výpočetní výkon ve velmi kompaktním provedení. Vše od náročného multitaskingu po divokou multimediální zábavu proto bude rychlé a dokonale plynulé. K tomu přispívá také integrovaná grafická karta Intel® HD Graphics 4000. Díky kombinaci těchto výkonných technologií je U47 všestranným a velmi výkonným notebookem, který využijete nejen při práci či zábavě, ale dokonce i při hraní her. S pomocí funkce Intel® WiDi můžete snadno streamovat obsah z notebooku na velkou obrazovku HDTV. Ve výbavě nechybí ani exkluzivní funkce od společnosti ASUS USB Charger+, která umožňuje rychlé nabíjení mobilních zařízení přes USB, dokonce i tehdy, když je notebook U47 vypnutý.


   Elegantní a štíhlé provedení

   Za vysokým výkonem notebooku U47 nezaostává ani jeho vzhled. Charakteristickým prvkem je velmi štíhlý profil s tloušťkou méně než 2,5 cm. Díky použití hliníku se podařilo vyrobit velmi lehký notebook s hmotností pod 2 kg, který je zároveň velmi odolný a obstojí i při každodenním používání na cestách. Odolné je nejen tělo notebooku, ale také jeho obrazovka. Ta využívá zesílené ochranné sklo, které odolá tlaku i poškození: zkrátka ideální zařízení pro uživatele na cestách. K atraktivitě a vytříbené estetice tohoto notebooku přispívá precizně opracovaný broušený hliníkový kryt. Unikátní klávesnice je jakoby odlita z jediného kusu a poskytuje větší pohodlí, vyšší přesnost i spolehlivost. Rámeček (okraj) kolem 14" displeje je díky preciznímu zpracování velmi tenký, a celý notebook je proto menší než leckteré jiné notebooky s úhlopříčkou o palec menší.

   Elegantní a štíhlé provedení

   Perfektní pro osobní i profesionální využití

   Perfektní pro osobní i profesionální využití

   Notebook U47 je určen pro náročné byznysmeny a profesionální uživatele. Nabízí skvělý multitasking, poradí si ovšem i s multimédii. Obsahuje řadu užitečných funkcí, které vám usnadní pořádání prezentací i sdílení informací. Navíc vás bude vždy perfektně reprezentovat, protože za všech okolností vypadá jednoduše skvěle. Obrazovku může díky speciální úpravě proti odleskům sledovat více lidí současně. Nabízí navíc zvýšenou odolnost vůči otiskům prstů, takže bude vždy čistá a perfektně čitelná. Notebook lze prostřednictvím touchpadu ovládat také pomocí dotykových gest. Baterie s výdrží až 8 hodin je zárukou, že během celého dne nebudete muset přerušovat práci kvůli dobíjení.