Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  UX42VS

  UX42VS

  Ohromující štíhlý design, kvalitně zpracované hliníkové tělo a fantastický výkon

  • Procesor 3. generace Intel® Core i7 – 3517U pro vynikající
   výkon během multitaskingu
  • Grafická karta NVIDIA® GeForce GT 645M pro špičkový grafický výkon
  • Neuvěřitelně štíhlý a lehký – vpředu jen 6 mm a 1,9 kg
  • Interní optická mechanika pro bezproblémovou domácí zábavu
  Product Image
  Výjimečně štíhlý a lehký

  Bez ohledu na štíhlé tělo, které postupně přechází až na pouhých 6 mm a váží jen 1,9 kg, ZENBOOK™ UX42VS je vybaven interní optickou mechanikou, díky které lze na jeho úžasném 14" HD displeji sledovat i filmy na DVD. Notebook UX42VS je dostupný s ULV procesory Intel® Core™ i3, i5 či i7, 6 GB operační paměti, výkonnou grafickou kartou NVIDIA® GT 645M s 1 GB GDDR5 VRAM a až 1 TB prvotřídního hybridního úložiště.

  Výjimečně štíhlý a lehký

  Všechny důležité funkce pro flexibilní použití

  ZENBOOK™ UX42VS se pyšní mobilní grafickou kartou NVIDIA GT zaručující fantastický grafický výkon. Směrové mikrofony s technologií potlačení šumu a HD kamera s vylepšeným výkonem při zhoršených světelných podmínkách se postarají o to, že vaše videohovory budou vždy hlasité a naprosto čisté, se zvukovou technologií ASUS SonicMaster a interní optickou mechanikou si zase užijete spoustu skvělé domácí zábavy.

  Všechny důležité funkce pro flexibilní použití

  Neuvěřitelně krásný

  Kvalitně zpracované tělo

  Elegantní provedení notebooku ZENBOOK™ UX42VS je výsledkem intenzivního výzkumu a vývoje s využitím důmyslných technologických postupů, které se inspirovaly postupy využívanými při výrobě těch nejpřesnějších mechanických hodinek. Samotná jedinečná povrchová úprava notebooku ZENBOOK™ UX42VS, jež zaujme kovovou úpravou, vyžaduje výrobní proces o 32 krocích. Kvalitně zpracované hliníkové tělo je navíc ztělesněním elegantní kombinace ladných křivek, které se zeštíhlují až na pouhých 6 mm. Díky svému fantastickému designu a úžasnému výkonu je ZENBOOK™ UX42VS perfektně vyváženým přenosným zařízením.