Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  UX52VS

  UX52VS

  Multimedia Ultrabook™ with built-in optical drive

  • Procesor 3. generace Intel® Core i7 pro špičkový
   multitasking
  • Grafická karta NVIDIA® GeForce GT 645M
  • Neuvěřitelně štíhlý a lehký – pouze 21 mm a 2,2 kg
  • Vynikající Full HD displej s širokými pozorovacími úhly
  • Interní optická jednotka pro bezproblémovou domácí zábavu
  Product Image
  Neomezená flexibilita

  Neuvěřitelný design

  ASUS ZENBOOK je charakteristický povrchovou úpravou z broušeného kovu s motivem soustředných kruhů, které symbolizují eleganci a nekonečný potenciál tohoto notebooku. Využití odolného, ale přesto elegantního hliníku není pouze estetickou záležitostí – notebook tak okolí naznačuje svoji důmyslnost. Navíc je to poprvé, co bylo u nějakého notebooku využito podobné provedení. Kvalitně zpracované hlinkové tělo, elegantní profil dosahující v nejsilnějším místě pouhých 21 mm a hmotnost jen 2,2 kg jsou zárukou toho, že notebook ASUS ZENBOOK UX52VS vypadá fantasticky, ať se na něj podíváte odkudkoli.  Neuvěřitelný výkon

  ASUS ZENBOOK UX52VS je jedním z nejvýkonnějších ultrapřenosných zařízení na trhu. Vděčí za to ULV procesorům Intel® Core™ i5 a i7, které se starají o vynikající výkon v oblasti multitaskingu, a špičkové grafické kartě NVIDIA® GeForce GT 645M. Hybridní úložiště kombinuje velkokapacitní pevný disk s bleskově rychlým SSD diskem, aby uživatelé nemuseli trávit tolik času čekáním na spouštění aplikací a otevírání souborů. Trojice portů USB 3.0 je zárukou až desetkrát rychlejších přenosů dat v porovnání s USB 2.0. Rovněž doba nabíjení mobilních zařízení se zkrátí na polovinu.

  Výjimečně štíhlý a lehký


  Neuvěřitelná všestrannost

  Neuvěřitelná všestrannost

  ASUS ZENBOOK UX52VS je ideálním zařízením pro práci i hraní her. Full HD displej s rozlišením 1080p a s úpravou proti odleskům je velmi šetrný k očím uživatele, přičemž technologie IPS zaručuje jasný, věrný obraz, který díky pozorovacím úhlům 178 stupňů neztratí nic ze své dokonalosti ani při pohledu ze strany. Podsvícená klávesnice se může pochlubit funkcí automatického řízení jasu, takže nedojde k poklesu produktivity ani za zhoršených světelných podmínek. Velký multidotykový touchpad má stejný poměr stran 16 : 9 jako 15,6" displej a umožňuje intuitivní dotykové ovládání systému Windows 8. Kvalitní mikrofony s technologií potlačení šumu a HD kamera s vylepšeným výkonem při snížených světelných podmínkách se postarají o to, že vaše videohovory budou vždy hlasité a naprosto čisté. Zvuková technologie ASUS SonicMaster a interní optická jednotka jsou zárukou skvělé domácí zábavy.

  Výhody technologie SonicMaster

  SonicMaster

  Tato technologie vzešla ze spolupráce mezi týmem ASUS Golden Ear a společností Bang & Olufsen ICEpower®. Ultrabook ZENBOOK díky ní nabízí fantastický zvuk, kterému se nemůže rovnat žádný z ultrabooků v jeho třídě. Speciální konstrukce zahrnuje oválnou kmitací cívku zajišťující čistší vokály, rozměrné stíněné reproduktorové měniče pro kvalitnější basy a hliníkové prstence pro upevnění reproduktorů, které snižují vibrace. K tomu všemu přispívá i hliníkové tělo notebooku ZENBOOK, které zároveň velice dobře vede a izoluje každý zvuk. Věrný zvuk technologie Smart Dynamic Range Control (DRC) je zárukou špičkového poslechového zážitku za každé situace.

  SonicMaster