Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  X201E

  X201E

  Štíhlý, lehký a barevný!

  • Procesor Intel® Core™ i3-3217U
  • Elegantní, lehké a atraktivní provedení
  • Výraznější a bohatší zvukové podání díky technologii SonicMaster
  • Technologie ASUS Smart Gesture a velký touchpad zaručují
   fantastický uživatelský zážitek
  • Okamžité probuzení během 2 sekund, delší pohotovostní doba
   a ochrana před ztrátou dat
  Product Image
  Elegantní, lehké a atraktivní provedení
  Design, který udává směr

  Nízká hmotnost a štíhlé tělo

  Vývojáři ve společnosti ASUS vědí, že vás váš životní styl nutí k neustálému pohybu z místa na místo, proto vytvořili řadu X201, jejíž modely jsou lehké jako pírko a velice tenké. Tato nová přenosná zařízení se vejdou kamkoli, díky svému nezaměnitelnému stylu budou v každé situaci vypadat úžasně a vždy se na ně budete moci spolehnout. ASUS X201 je opravdu mobilním řešením se systémem Windows 8.

  Jedinečné vylepšení zvuku

  Výkon, který nepřeslechnete

  Exkluzivní zvuková technologie ASUS SonicMaster zlepšuje zvukové podání a jeho přesnost ve všech hrách i jiných aplikacích. Užijte si čistší vokály, širší frekvenční rozsah, hlubší basy i celkově výkonnější výstup – ať už jde o hudbu nebo o mluvené slovo, s technologií SonicMaster na notebooku ASUS X201 zní lépe zkrátka úplně všechno.


  Okamžité probuzení během 2 sekund

  Inovativní a užitečné funkceDíky možnosti okamžitého probuzení z režimu spánku či hibernace za pouhé 2 sekundy již nebudete muset čekat na opětovné spouštění systému a rychle se vrátíte k započaté práci či zábavě. Technologie ASUS Super Hybrid Engine II nabízí až 15denní pohotovostní dobu s funkcí automatické zálohy dat v případě, že úroveň nabití baterie poklesne pod 5 %.

  * Skutečná pohotovostní doba notebooků X201 se liší v závislosti na výkonu jednotlivých komponent, připojených zařízeních a okolních podmínkách.

  Inovace zaměřené na uživatele

  Inovace zaměřené na uživateleDíky velkému touchpadu s funkcí Smart Gesture lze počítač ovládat zcela přirozeně pomocí prstů. Klávesnice chiclet je pak zárukou výjimečně přesného psaní a většího pohodlí.

  Okamžité probuzení během 2 sekund
  Poháněno procesory Intel®

  Poháněno procesory Intel®

  Procesory Intel® Core™ i3, Pentium™ nebo Celeron™, integrovaná grafická karta a až 4 GB operační paměti DDR3 jsou zárukou vysoké produktivity i skvělé multimediální zábavy. Notebooky ASUS X201 nabízejí nejvyšší mobilní výkon pro každodenní práci ve své třídě.

  Cloudové úložiště WebStorage

  Cloudové úložiště WebStorageS úložištěm ASUS WebStorage toho můžete dělat mnohem víc, než jen ukládat svá data. Úložiště s kapacitou 32 GB můžete využívat bezplatně po dobu 3 let k přístupu ke svým dokumentům, fotografiím a hudbě z jakéhokoli zařízení. Díky okamžité synchronizaci souborů budou všechna data uložená na WebStorage aktualizována v reálném čase. Prostřednictvím jediného cloudového řešení můžete veškerý obsah snadno sdílet se svou rodinou nebo přáteli pomocí jednoduchých odkazů.