E45M1-M PRO

  E45M1-M PRO

  Základní deska s dvoujádrovým APU AMD a podporou DirectX 11

  • UEFI BIOS (EZ Mode) – Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
  • Integrovaný dvoujádrový procesor AMD E-450 s grafickým jádrem AMD Radeon™ HD 6320
  • Protect 3.0 – Chrání Zemi, systém i vás
  • AI Suite II – Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
   Product Image
   Integrovaný dvoujádrový procesor AMD E-450 s grafickým jádrem AMD Radeon™ HD 6320

   Tato základní deska podporuje integrované dvoujádrové procesory AMD E-450 s grafickým jádrem AMD Radeon™ HD 6320. Tato revoluční jednotka APU (Accelerated Processing Unit) spojuje v malém a úsporném provedení výkonný procesor s pokročilým grafickým jádrem s podporou DirectX 11. Poskytuje tak vysoký výpočetní výkon a špičkovou kvalitu obrazu. Jednotka podporuje jednokanálovou paměť DDR3 a přenos dat rychlostí až 2,5 GT/s.

   AMD® FCH A50M (Hudson M1)

   Základní deska AMD® FCH A50M (Hudson M1) podporuje přenosové rychlosti až 2,5 GT/s a grafické karty určené pro rozhraní PCI Express 2.0 x16 (při rychlosti x4). Deska je vybavena 6 porty SATA 6 Gb/s a 14 porty USB 2.0.

   Podpora HDMI

   Vychutnejte si domácí kino a multimediální zábavu v rozlišení Full HD 1080p
   High-Definition Multimedia Interface (HDMI) je sada standardů digitálního videa, která umožňuje přenášet vícekanálový zvuk a digitální video bez komprese s plným rozlišením HD 1080p přes jediný kabel. HDMI podporuje HDCP ochranu proti kopírování, například disky HD DVD a Blu-ray, a přináší požitek z domácího kina v nejvyšší kvalitě.

   Špičkové kondenzátory s vodivým polymerem!

   Tato základní deska používá výhradně vysoce kvalitní kondenzátory s vodivým polymerem, které jsou charakteristické dlouhou životností a vylepšenou tepelnou odolností.

   ASUS EPU

   Technologie ASUS EPU (Energy Processing Unit) umožňuje kompletní správu napájení systému pomocí detekce zátěže PC a inteligentní regulace napájení v reálném čase. Automaticky zajišťuje optimální napájení, a přispívá tak k úspoře energie i peněz!

   Anti-Surge Protection (Ochrana proti přepětí)

   Tato speciální konstrukce pomáhá předcházet poškození drahých komponent a základní desky napěťovými špičkami způsobenými zapínáním zdroje (PSU).

   TurboV

   Výkon dostupný podle potřeby
   Tento intuitivní nástroj pro navýšení výkonu umožňuje uživatelům upravit parametry výkonu systému pomocí několika kliknutí v uživatelsky příjemném rozhraní. Nástroj ASUS TurboV také umožňuje uživatelům uložit si několik nastavení profilu vhodných pro různé situace s odlišnými nároky na výkon systému.

   Turbo Key II

   Přepněte na vyšší potenciál, nakopněte výkon!
   Vychutnejte si špičkový výkon díky automatickému ladění procesoru na extrémně výkonnou, avšak stále stabilní úroveň. Jednoduše aktivujte speciální přepínač na základní desce a získejte nové možnosti.

   Fan Xpert

   Tiché a účinné aktivní chlazení
   ASUS Fan Xpert umožňuje uživatelům chytře nastavit rychlost ventilátoru CPU i ventilátoru skříně s ohledem na různou teplotu prostředí, která je ovlivněna klimatickými podmínkami v různých částech světa a také vytížením systému. Celá řada užitečných profilů nabízí flexibilní ovládání rychlosti ventilátoru a umožňuje dosáhnout tichého a chladného pracovního prostředí.

   AI Suite II

   Snadný přístup k inovativním funkcím od společnosti ASUS
   Rychlé a uživatelsky příjemné rozhraní programu ASUS AI Suite II nabízí kompletní přístup k exkluzivním funkcím od společnosti ASUS. Umožňuje uživatelům přetaktovat systém, spravovat napájení a řídit rychlost ventilátorů, kontrolovat údaje o napětí a údaje ze snímačů, a dokonce interaktivně pracovat s mobilními zařízeními prostřednictvím Bluetooth. Tento všestranný software nabízí různé snadno použitelné funkce, díky kterým nebudete muset přepínat tam a zpět mezi různými obslužnými programy.

   Podpora USB 3.0

   Zažijte přenos dat extrémně vysokou rychlostí 4,8 Gb/s prostřednictvím USB 3.0 – nejnovějšího standardu pro připojení periferií. Toto rozhraní má za úkol zajistit snadné propojení komponent a periferií příští generace. USB 3.0 přenáší data až 10násobnou rychlostí a je navíc zpětně kompatibilní s USB 2.0.

   Nativní podpora Serial ATA 6 Gb/s

   Čipová sada AMD Hudson M1 nativně podporuje rozhraní Serial ATA (SATA), a proto nabízí přenos dat rychlostí až 6 Gb/s. Společnost ASUS navíc nabízí přídavné porty SATA 6 Gb/s zajišťující lepší škálovatelnost, rychlejší vyhledávání dat a dvojnásobnou šířku pásma.

   Stylový chladič

   Se stylově tvarovaným chladičem si můžete užívat zcela tiché PC, protože jeho provozní hlučnost je 0 dB. Překrásný tvar zlepšuje nejen estetickou stránku, ale díky vynikající tepelné výměně účinně snižuje teplotu čipové sady a napájení. I krásné věci mohou být výkonné. Stylový pasivní chladič od společnosti ASUS přináší vysoký výkon a absolutně tichý chod, zároveň však nenarušuje elegantní vzhled!

   GreenASUS

   Základní deska a její obal vyhovují směrnici Evropské unie o omezení používání nebezpečných látek (RoHS). To je plně v souladu se závazkem společnosti ASUS, která se snaží vytvářet ekologické, recyklovatelné produkty a obaly šetrné k životnímu prostředí, které chrání zdraví uživatele a mají jen minimální vliv na životní prostředí.