P8H77-M PRO

  P8H77-M PRO

  Extrémní přenosové rychlosti a dokonalá grafika na desce s čipovou sadou H77

  • Digitální napájení DIGI+ VRM: digitální systém napájení pro CPU a iGPU
  • GPU Boost – Běžte až na samotnou hranici možností s iGPU Level Up!
  • Network iControl - Řízení šířky pásma v reálném čase
  • USB3.0 Boost - Až o 170 % rychlejší datové přenosy s USB 3.0 zásluhou UASP
  • Windows 8 Ready – Assured Compatibility
  Product Image

  Exkluzivní funkce od společnosti Windows 8

  Rychlé spouštění

  Okamžité spuštění operačního systému
  Společnost ASUS uvedla nový hardware a software přispívající ke zkrácení doby spouštění na pouhé 2 sekundy*. Uživatelé systému Windows 8 (a dokonce i starších systémů Windows) tak již nebudou muset zbytečně čekat. Rychlejší spouštění a restart systému znamená, že vaše práce se systémem Windows bude efektivnější – už žádné čekání.

  Windows 8 Experience
  Funkce ASUS Boot Setting

  Různé možnosti spuštění
  Díky optimalizaci hardwaru od společnosti ASUS pro systém Windows 8 poskytuje funkce ASUS Boot Setting vyšší flexibilitu při přizpůsobování procesu spouštění vašeho počítače. Jediným klepnutím můžete přes uživatelsky přívětivé rozhraní vstoupit přímo do systému BIOS a rychle vybrat upřednostňovaný způsob spuštění systému: buď se v mžiku přesunete do OS, nebo zvolíte klasické spuštění. Ať již zvolíte kteroukoli variantu, nastavení se uloží a při dalším spouštění je nebude třeba provádět znovu.

  Charakteristiky CPU, čipové sady a grafické karty

  LGA1155 Intel® 3rd/2nd Generation Core™ i7/ Core™ i5/ Core™ i3/ Pentium® / Celeron® Processors Ready

  Tato základní deska podporuje 2. a 3. generaci procesorů Intel® s paticí LGA1155 s iGPU, integrovanými řadiči paměti a PCI Express s podporou dvoukanálových (4 DIMM) DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 3.0/2.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® 2. a 3. generace patří mezi nejvýkonnější a nejúspornější procesory na světě.

  Čipová sada Intel® H77 Express

  Intel® H77 Express je samostatnou čipovou sadou podporující 2. a 3. generaci procesorů Intel® s paticí 1155. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu. Čipová sada H77 navíc nabízí 4 porty USB 3.0, které umožňují až 10× rychlejší datové přenosy. Intel® H77 Express rovněž podporuje funkci iGPU, díky které si uživatelé mohou vychutnat výkon nejnovější integrované grafické karty od společnosti Intel®.

  Technologie Intel® Smart Response

  Rychlost SSD s kapacitou HDD
  Technologie Intel® Smart Response zvyšuje celkový výkon systému. Využívá nainstalovaný rychlý disk SSD (požadovaná dostupná kapacita minimálně 18,6 GB) jako mezipaměť pro často používaná data. Mezi hlavní výhody patří nejen nižší zatížení systému a kratší přístupové časy, ale také nižší spotřeba energie, protože pevný disk se zbytečně netočí, když to není potřeba. Tato technologie kombinuje vysoký výkon disků SSD s velkou kapacitou klasických pevných disků a v porovnání se systémy vybavenými pouze mechanickým pevným diskem nabízí až 6× vyšší rychlost.

  Technologie Intel® Smart Connect

  Automatická aktualizace aplikací. Už žádné dlouhé čekání
  Dokonce i v době, kdy je počítač ve spánkovém režimu, může přijímat webové aktualizace pro vybrané aplikace. To znamená, že již nebudete muset dlouho čekat, než se aplikace aktualizuje a synchronizuje s cloudem. Budete proto moci pracovat mnohem efektivněji.

  Technologie Intel® Rapid Start

  Okamžité probuzení PC ze spánkového režimu
  Zásluhou této technologie se počítač probudí z režimu hibernace nebo režimu nízké spotřeby energie během několika málo sekund. Obsah paměti systému se ukládá na vyhrazený disk SSD, počítač lze proto spustit mnohem rychleji při současném zachování nízké spotřeby energie.

  Připraveno pro PCIe 3.0

  Připraveno pro PCIe 3.0

  PCI Express® 3.0 (PCIe 3.0) je nejnovější standard sběrnice PCI Express s vylepšenými schématy kódování, který oproti současnému standardu PCIe 2.0 nabízí dvojnásobný výkon. Celková šířka pásma pro linku x16 dosahuje maximálně 32 GB/s, což je dvojnásobek ve srovnání s 16 GB/s u PCIe 2.0 (v režimu x16). PCIe 3.0 zajišťuje uživatelům dosud nepoznané rychlosti přenosu dat a naprosto bezproblémový přechod, protože je zpětně kompatibilní nejen se zařízeními PCIe 2.0, ale dokonce i PCIe 1.0. Pro uživatele, kteří chtějí zlepšit a optimalizovat výkon svých grafických karet a využívat nejnovější dostupné technologie, bude PCIe 3.0 nutností.

  * Rychlost PCIe 3.0 je podporována 3. generací procesorů Intel® Core™.  Exkluzivní funkce od společnosti ASUS

  Digitální napájení DIGI+ VRM

  Zbrusu nové napájení CPU funguje v dokonalém souladu s požadavky digitálního signálu napájení (SVID) z CPU, a díky velmi rychlé odezvě efektivně zajišťuje správnou úroveň napájení. Přesné napájení snižuje spotřebu energie a zajišťuje stabilnější napětí CPU Vcore. Uživatelé mohou upravovat napětí a frekvence modulů CPU PWM pro různé scénáře přetaktování, a to prostřednictvím systému UEFI BIOS nebo exkluzivního rozhraní ASUS. Toto speciální řešení od společnosti ASUS zlepšuje možnosti přetaktování, takže uživatelé budou mít k dispozici maximální možný výkon.


  EPU

  Energetická účinnost v každé situaci
  Seznamte se s prvním procesorem na světě, který nabízí úsporu energie v reálném čase. Jednoduše použijte přepínač na základní desce nebo obslužný program AI Suite II. Ušetřete maximum energie díky automatické detekci aktuálního vytížení PC a inteligentnímu nastavení spotřeby energie. Odměnou vám navíc bude nižší hluk ventilátoru a delší životnost komponent.

  GPU Boost

  Běžte až na samotnou hranici možností s iGPU Level Up!
  GPU Boost zrychluje integrované grafické jádro a přináší extrémní grafický výkon. S uživatelsky příjemným rozhraním lze frekvenci nastavovat velmi flexibilně. Snadno dosáhnete stabilního vylepšení systému při jakémkoliv využití.

  USB 3.0 Boost

  Rychlejší USB 3.0 přenosy zásluhou technologie ASUS USB 3.0 Boost
  S technologií USB 3.0 Boost vzroste rychlost datových přenosů přes USB až na 132 %. Přenosové rychlosti USB 3.0, které jsou již při stávajících hodnotách dost působivé, tak budou ještě vyšší. Software od společnosti ASUS automaticky zrychluje přenos dat mezi zařízeními kompatibilními s USB 3.0, aniž by uživatel musel jakkoli zasahovat. > Zjistěte více

  Network iControl

  Řízení šířky pásma v reálném čase
  Pomocí jednoduchého přepínače lze stanovit priority pro síťový provoz – data a síťová aktivita aktuálně používané aplikace budou ihned upřednostněny před ostatními programy. Priority u svých oblíbených programů můžete snadno nastavit v profilech prostřednictvím intuitivního uživatelského rozhraní. V těchto profilech lze specifikovat i konkrétní časy pro vybrané aplikace. Můžete se tak vyhnout zahlcení sítě nebo předejít pomalému stahování. Automatické připojení k síti s využitím PPPoE pak dále zvyšuje uživatelské pohodlí. Jde o intuitivní řešení pro kompletní správu šířky pásma.

  Podpora DisplayPort 1.1a

  DisplayPort je standardizované rozhraní pro digitální zobrazovací zařízení, které oproti běžným kabelům nabízí přenosové rychlosti až 10,8 Gb/s. Dokáže tak pomocí jediného kabelu zprostředkovat miliardy barev a obousměrnou komunikaci, jež umožní využít digitální monitory s vyšším rozlišením i obnovovací frekvencí. Rovněž podporuje ochranu HDCP proti kopírování obsahu Blu-ray disků. Stačí připojit 3D monitor přes kabel DisplayPort 1.1a a užívat si dokonalé 3D zobrazení.

  ASUS Q-Design

  Zvládnete to snadno a rychle!
  ASUS Q-Design vám usnadní skládání počítače. Provedení Q-Slot a Q-DIMM urychlují a usnadňují sestavování počítače!

  ASUS UEFI BIOS (EZ Mode)

  Flexibilní a intuitivní rozhraní systému BIOS
  ASUS UEFI BIOS jako první na světě nabízí grafické rozhraní systému BIOS, které lze ovládat myší. Můžete si zvolit jeden z přednastavených režimů a nemusíte se omezovat jen na ovládání prostřednictvím klávesnice. U 64bitových systémů jsou nativně podporovány i pevné disky s kapacitou přes 2,2 TB.

  Exkluzivní rozhraní od společnosti ASUS
  EZ Mode zobrazuje často využívané informace. Uživatelé mohou zvolit výkon systému a jednoduchým přetažením myší určit pořadí při zavádění. Pro nadšence, kteří vyžadují detailní nastavení DRAM, je určen režim Advanced Mode. Ten na zvláštní stránce nabízí kompletní informace o paměti.

  Nové vylepšení! Potřebné informace snadno a rychle – získejte větší kontrolu nad systémem
  - Klávesa F12 slouží k pořízení snímku systému BIOS a sdílení nastavení UEFI či řešení problémů
  - Nová horká klávesa F3 zajistí přístup k často využívaným informacím
  - ASUS DRAM SPD (Serial Presence Detect) obsahuje data potřebná pro přístup k informacím o paměti, detekuje vadné moduly DIMM a pomáhá řešit potíže prostřednictvím testu POST

  Přehled produktu P8H77-M PRO