RAMPAGE IV FORMULA/BATTLEFIELD 3

  RAMPAGE IV FORMULA/BATTLEFIELD 3

  Nejlepší herní deska světa na platformě X79 s plnou verzí hry Battelfied 3

  • Procesor Intel® Core™ i7 druhé generace pro patici LGA 2011
  • Čipová sada Intel® X79 Express
  • SupremeFX III – Prvotřídní zvuk
  • Extreme Engine Digi+ II – Optimální účinnost napájení díky špičkovým komponentám a promyšlené konstrukci
  • X-Socket – Využijte stávající chladiče CPU LGA1366
  • Podpora technologie NVIDIA SLI™ / AMD CrossFireX™
  Product Image


  Základní deska Rampage IV Formula/Battlefield 3 vám pomůže vyhrát každou bitvu. Podporuje nejnovější procesory Intel® Core™ i7 a Extreme druhé generace určené pro patici LGA 2011 a využívá novou čipovou sadu Intel X79. Deska Rampage IV Formula/Battlefield 3 je proto dokonalou zbraní, s níž porazíte každého nepřítele. Do boje vás vtáhne nejen podpora technologie 4-Way SLI*, ale také zvukový procesor SupremeFX III. Užijete si skvělou podívanou i fantastický zvuk. Pro všechny, kteří jdou až na hranici možností, je tady technologie Extreme Engine DIGI+ II. Ta funguje jako válečný zdravotník a zajistí, že budete mít vždy dost síly bojovat dál. Pohněte se! Nastal čas přejít na Rampage.

  Volba vítězů

  Republic of Gamers je tvořena výhradně tím nejlepším z nejlepšího. Nabízíme ten nejlepší hardware, nejvyšší výkon, inovativní nápady a vítáme ty nejlepší hráče, kteří se k nám chtějí přidat.

  V Republic of Gamers je lítost výsadou slabých a právo chlubit se je vším a platí pro všechny. Stojíme si za svým názorem a v soubojích jsme ti nejlepší. Pokud máte stejný přístup jako my, přidejte se k našemu elitnímu klubu, dejte o sobě v Republic of Gamers vědět.

  Charakteristiky CPU a čipové sady

  LGA2011 Intel® Core™ i7

  Tato základní deska podporuje nejnovější procesory Intel® Sandy Bridge-E s paticí LGA2011 a integrovanými řadiči paměti, PCI Express s podporou čtyřkanálových (4 DIMM) DDR3 pamětí a 16 linek PCI Express 3.0. To je zárukou vysokého grafického výkonu. Procesory Intel® Sandy Bridge-E patří mezi nejvýkonnější a nejúspornější procesory na světě.

  Čipová sada Intel® X79

  Intel® X79 Express je nejnovější samostatnou čipovou sadou podporující procesory Intel® Core™ i7 Extreme Edition určené pro patici LGA 2011. Poskytuje vyšší výkon pomocí sériových propojení bod-bod umožňujících zvětšit šířku pásma a zvýšit stabilitu. Kromě toho X79 nabízí 2 porty SATA 6 Gb/s a 4 porty SATA 3 Gb/s zajišťující oproti stávajícím systémům rychlejší přenosy dat a dvojnásobnou šířku pásma.

  PCIe 3.0 Ready

  Připraveno pro PCIe 3.0

  Nejnovější standard sběrnice PCI Express nabízí lepší kódování a dvakrát vyšší výkon než rozhraní PCIe 2.0. Celková šířka pásma pro linku x16 dosahuje maximálně 32 GB/s, což je dvojnásobek ve srovnání s 16 GB/s u PCIe 2.0 (v režimu x16). PCIe 3.0 poskytuje dosud nepoznané rychlosti přenosu dat a naprosto bezproblémový přechod, protože je zpětně kompatibilní nejen se zařízeními PCIe 2.0, ale dokonce i PCIe 1.0. Pro všechny uživatele, kteří chtějí zlepšit a optimalizovat výkon svých grafických karet a využívat nejnovější dostupné technologie, bude PCIe 3.0 nutností.

  * Tato základní deska je připravena na podporu specifikace PCIe 3.0. Funkce budou k dispozici při použití zařízení PCIe 3.0. Aktuální informace najdete na webových stránkách www.asus.com.
  > Get the latest BIOS version for optimal support of PCI Express 3.0.

  Technologie pro více GPU

  SLI/CrossFire On-Demand

  Proč si vybírat, když můžete mít obě?
  SLI, nebo CrossFireX? Nenechte se touto otázkou vyvést z míry, protože se základní deskou ROG Rampage IV Formula budete moci využít obě nastavení pro více grafických procesorů. Tato deska využívá technologii SLI/CrossFire on Demand a umožňuje připojit až 4 grafické karty v konfiguraci 4-Way SLI nebo CrossFireX. Ať si zvolíte kteroukoliv cestu, můžete si být jisti, že získáte grafiku na dosud nepoznané úrovni, ze které vám doslova spadne brada.

  (* 4-Way SLI bridge je nutné zakoupit samostatně.)

  Charakteristiky paměti

  Čtyřkanálová paměť DDR3 2400 MHz (přetakt.)

  Čtyřkanálové paměti DDR3 2400 MHz (přetakt.)
  Tato základní deska podporuje operační paměti DDR3, které nabízejí frekvence 2400 (přetakt.)/2133 (přetakt.)/1866 (přetakt.)/1600/1333 MHz a splňují tak vyšší požadavky nejnovějších operačních systémů na šířku pásma, požadavky 3D grafiky, multimedií a internetových aplikací. Čtyřkanálová architektura pamětí typu DDR3 nabízí dvojnásobnou šířku přenosového pásma operační paměti a zvyšuje výkon celého systému.

  Neuvěřitelně čistý zvuk

  SupremeFX III™

  Špičkový zvuk
  Integrované zvukové řešení SupremeFX III™ nabízí osmikanálový HD zvuk. Využívá pečlivě vybraný 1500uF kondenzátor, který zajišťuje čisté a vyrovnané napájení zvukového systému – ideální pro všechna herní prostředí. Technologie SupremeFX Shielding™ využívá kovové stínění proti EMI, speciální uspořádání na PCB a izoluje analogové audio signály z digitálních zdrojů, čímž zajišťuje výjimečnou čistotu a věrnost zvukového podání. Pozlacené jack konektory zaručí, že zvuk bude plný detailů a bez zkreslení. Testy ukázaly, že poměr signál-šum (SNR) dosahuje hodnoty 110 dB, což je téměř bezztrátový zvuk.

  Podporována je celá řada průmyslových standardů, včetně EAX® 5.0 Advanced HD, Creative® ALchemy a THX® TruStudio™ PRO. To znamená, že si s touto deskou užijete na PC stejné zvukové technologie, které se využívají při živých vystoupeních, ve filmech a nahrávacích studiích. Řešení SupremeFX III™ je doplněno o sadu Sound Blaster® X-Fi MB2, je proto ideální volbou pro všechny, kdo hledají výjimečný herní zvuk s realistickými prostorovými efekty.

  Exkluzivní funkce ROG

  Extreme Engine Digi+ II

  Optimální energetická účinnost zásluhou špičkových komponent a inteligentního digitálního napájení
  Technologie Extreme Engine Digi+ II byla zdokonalena a vybavena těmi nejlepšími japonskými metalickými kondenzátory 10K Black. Konstrukce digitálního VRM vám umožní dosáhnout maximálního výkonu s nastavitelnými frekvencemi CPU a operační paměti. Precizní nastavení je zárukou vyšší efektivity, stability, výkonu a až pětkrát delší životnosti kondenzátorů*. Získáte naprostou kontrolu nad systémem. (* Při provozní teplotě 105 °C)

  ROG Connect

  Stačí připojit a přetaktovat – Získejte maximum výkonu!
  Monitorujte stav svého stolního počítače a upravujte v reálném čase jeho parametry prostřednictvím notebooku pomocí aplikace ROG Connect tak, jak to dělají inženýři u závodních automobilů. S aplikací ROG Connect můžete USB kabelem propojit svůj hlavní počítač s notebookem a sledovat v reálném čase kód POST a výpis stavu hardwaru přímo z notebooku. Kromě toho můžete čistě na hardwarové úrovni nastavovat různé parametry přímo za chodu.

  GameFirst

  Rychlost, kterou potřebujete, abyste se stali pánem hry
  Díky nízké latenci internetového připojení nasbíráte mnohem více fragů než vaši soupeři. To je důvod, proč ROG uvedla GameFirst, funkci pro správu vytížení internetového připojení podle vašich potřeb. Můžete poslouchat hudbu on-line, stahovat nebo odesílat soubory a chatovat s přáteli a pořád budete mít dostatečně rychlou odezvu na to, abyste dali svým protivníkům co proto.

  X-Socket

  Pull the ol' switcharoo
  Nevyhazujte drahý chladič LGA1366! Díky technologii X-Socket můžete jednoduše vyměnit patici LGA2011 za 1366 a i nadále používat předchozí chladič CPU.
  > Zjistěte více

  Přibalený software

  Kaspersky® Anti-Virus

  Nejlepší ochrana proti virům a spywaru Kaspersky® Anti-Virus Personal nabízí špičkovou antivirovou ochranu pro jednotlivé uživatele a domácnosti. Je založen na pokročilých antivirových technologiích. Tento produkt využívá jádro Kaspersky® Anti-Virus – ten je proslulý zejména díky účinné detekci škodlivých programů, která patří ke špičce ve své třídě.

  DAEMON Tools Pro Standard

  Ideální nástroj pro optické a virtuální disky
  Aplikace DAEMON Tools Pro nabízí základní funkce zálohování disků CD, DVD a Blu-ray. Převádí optická média na virtuální disky a emuluje jednotky pro práci s virtuálními kopiemi. Aplikace DAEMON Tools Pro organizuje sbírky dat, hudby, videa a fotografií v PC, notebooku či netbooku.

  ROG CPU-Z

  Zbrusu nové provedení CPU-Z
  ROG CPU-Z je upravená verze ROG schválená CPUID. Nabízí stejnou funkčnost a spolehlivost jako původní verze, avšak má navíc jedinečný design. Využijte zcela nového vzhledu ROG CPU-Z, získejte informace o CPU a dejte najevo svou jedinečnost.

  Mem TweakIt

  Dynamické nastavení časování, měření efektivity paměti DRAM
  Když měníte nastavení paměti DRAM v systému BIOS, restart systému vždy zabere nějaký čas. To už vás nemusí trápit! S technologií Mem TweakIt můžete ladit paměť DRAM v reálném čase, zobrazovat efektivitu paměti DRAM a nahrávat i sdílet naměřené hodnoty on-line.

  Další funkce

  Intel Gigabit LAN

  Nejrychlejší připojení k síti!
  Řešení LAN od společnosti Intel je známé svou lepší propustností, nižším zatěžováním CPU a také lepší stabilitou. Díky integrovanému řadiči Gigabit LAN získáte nejrychlejší síťové připojení.