Eee Pad Transformer Prime (TF201)

  Eee Pad Transformer Prime (TF201)

  Doveden k naprosté dokonalosti

  • Kovový povrch s kruhovým vzorem, tloušťka pouhých 8,3 mm a hmotnost 586 gramů
  • Čtyřjádrový procesor NVIDIA® Tegra® 3 je zárukou bezproblémového multitaskingu, přehrávání videa v rozlišení HD 1080p a hraní 3D her
  • Operační systém Android™ 3.2 Honeycomb (možnost upgradu na Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich) podporující Adobe® Flash®* a přes 500 000 aplikací dostupných přes Android™ Market
  • Mobilní dokovací stanice s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí, touchpadem a USB portem prodlouží výdrž baterie až na 18 hodin*
  • Panel Super IPS+ se širokými pozorovacími úhly 178° a vysokým jasem, chráněný odolným sklem Corning® Gorilla® Glass
  • Čtečka karet MicroSD, konektor micro HDMI a doživotní webové úložiště ASUS Webstorage s kapacitou 8 GB pro snadné sdílení a ukládání dat
  • Zadní fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, LED bleskem, automatickým ostřením, čidlem BSI CMOS a vysokou světelností spolehlivě zaznamená každý okamžik
  Product Image

  Úžasně krásný. Doveden k naprosté dokonalosti

  Kovový povrch výjimečně tenkého a lehkého tabletu Transformer Prime je předzvěstí nové epochy uměleckého designu tabletů. S tabletem Transformer Prime získají pojmy „přenosnost“ a „mobilita“ zcela nový rozměr – jeho tloušťka je pouhých 8,3 mm, hmotnost činí 586 gramů a na rozdíl od jiných mobilních zařízení pro vás rozhodně nebude přítěží.

  První tablet se čtyřjádrovým procesorem na světě. Výkonnější než kdykoli předtím

  Transformer Prime je první tablet na světě vybavený čtyřjádrovým procesorem NVIDIA® Tegra® 3. Nabízí proto bleskurychlé prohlížení webu i plynulé přehrávání videa v rozlišení HD 1080p. Díky kratší době odezvy a vyššímu výkonu při multitaskingu je Transformer Prime skutečným mobilním zábavním centrem.


  Zadní fotoaparát s rozlišením 8 Mpx, LED bleskem, čidlem BSI CMOS a vysokou světelností spolehlivě zaznamená každý okamžik

  Transformer Prime je vybaven nejvyspělejším senzorem CMOS a nabízí vysokou světelnost, díky které lze rozostřit pozadí a soustředit tak pozornost na konkrétní objekt. Vaše fotografie budou jasné a zřetelné.

  Zásluhou velmi rychlého automatického ostření a špičkovému podání barev vám Transformer Prime nabídne perfektně čisté snímky s živými barvami.  Přeměňte tablet v notebook pomocí dokovací stanice s plnohodnotnou QWERTY klávesnicí a prodlužte výdrž baterie až na 18* hodin

  Přiznejte si to! Skutečná QWERTY klávesnice vám opravdu chybí. S tabletem Transformer Prime můžete pracovat v režimu tabletu, ale pomocí volitelné mobilní dokovací stanice ho můžete přeměnit v notebook.

  Mobilní dokovací stanice vám nabídne plnohodnotnou QWERTY klávesnici, touchpad a USB port, a navíc prodlouží výdrž baterie na neuvěřitelných 18 hodin.
  * Výdrž baterie je měřena v úsporném režimu, při přehrávání videa v rozlišení 720p, jasu 60 nitů a výchozím nastavení hlasitosti při použití sluchátek

  Vynikající zvuk s technologií SonicMaster

  Zvuk tabletu Transformer Prime byl vyladěn odborníky z týmu ASUS Golden Ears s využitím nejpřesnějších protokolů a kodeků. Precizní provedení reproduktorů a velké rezonanční komory jsou zárukou nezapomenutelného poslechového zážitku.
  Hry jako na stolním počítači. Maximální výkon ve 3D

  Transformer Prime je doplněn celou řadou 3D efektů, mezi kterými najdete vodní hladinu, realistické textury a materiály, rozmazání nebo efekt kapek na objektivu fotoaparátu. Tak vysoký výkon ve 3D jste dosud u žádného jiného tabletu nezažili.

  Android™ Market a přístup k sociálním sítím

  Přes Android™ Market si můžete zakoupit a stáhnout více než 500 000 aplikací a přizpůsobit si tablet svým představám. Získáte rovněž přístup k různým sociálním sítím, jako je např. Facebook nebo Twitter.

  Exkluzivní technologie od společnosti ASUS – Úsporný režim

  Trávíte-li hodně času na cestách, můžete využít úsporný režim označovaný jako „Power Saving Mode“ a výrazně tak prodloužit výdrž baterie.

  Panel Super IPS+ zajistí živé zobrazení v každé situaci

  Na IPS panelu s pozorovacími úhly 178° vyrobeném z pevného skla Corning® Gorilla® odolného vůči poškrábání můžete sledovat ostřejší obraz s přesnějšími barvami.  SuperNote – Skvělá aplikace nejen na poznámky

  SuperNote je všestranná aplikace, která vám umožní pořizovat poznámky a informace hned několika způsoby – pomocí klávesnice, prstu nebo pořízením snímku, videa či audio záznamu.

  Časopisy, noviny a knihy: rozmanitý obsah pro každý den

  Kromě hudby a videa, které jsou dostupné ve službě MyCloud, si s tabletem Transformer Prime můžete zakoupit také noviny z Press Readeru, časopisy od Zinio nebo knihy z Amazon Kindle. Odložte těžké knihy a stohy papírů – máte přece Transformer Prime.

  Polaris® Office® 3.0 – Profesionální řešení pro mobilní kancelář

  Preloaded on the Transformer Prime is Polaris® Office® 3.0, a professional mobile office Solution which enables users to edit various types of office documents including documents (.doc), spreadsheets (.xls) and presentation (.ppt) files, making the Transformer Prime very attractive for professional use. In addition, the ultra-convenient ASUS webstorage with 8G life time FREE space for easy sharing & expandability.

  Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich with ASUS Waveshare UI

  Android™ 4.0 Ice Cream Sandwich is a revolutionary operating system specially designed and optimized for tablets, and enables users a full web experience for on-the-go web browsing, communicating and casual computing. Supporting Adobe® Flash® and the ever growing Android™ Market, entertainment is a finger swipe away.


  The convenient ASUS Launcher also allows users to easily launch software, manage content and access online services and connect devices with a few simple taps.
  MyCloud:

  MyCloud je kompletním řešením pro cloud computing, které zajišťuje přístup k hudbě, filmům, aplikacím a dalšímu digitálnímu obsahu v „mraku“. Uživatelé mohou MyCloud využít také ke vzdálenému přístupu a ovládání svého PC či systému Mac – Eee Pad Transformer Prime je díky tomu skutečně všestranným zařízením.
  MyNet:

  Aplikace MyNet bez problémů bezdrátově přehrává digitální média na zařízeních připojených v domácí síti, takže si hudbu a videa ve vysokém rozlišení budete moci vychutnat na HDTV nebo třeba stolním PC.


  MyLibrary:

  Funkce MyLibrary shromažďuje stažené knihy, časopisy a noviny na jednom místě.
  Příslušenství k tabletu Eee Pad Transformer Prime