Spoločnosť ASUS odporúča systém Windows 10 Pro.

  CP3130

  CP3130

  Štíhlý multimediální stolní počítač pro každodenní použití, jednička v oblasti spolehlivosti a spokojenosti zákazníků*

  • Windows 8 Pro případně jiná edice
  • Procesory 3. generace Intel® Core™
  • Perfektní multimédia, 3D grafika a osmikanálový zvuk
  • Maximální spolehlivost díky technologii QuietCool**, která snižuje provozní teploty až o 11,4 °C
   Product Image

   Vychutnejte si multimediální zábavu stylově

   Stolní počítač ASUS CP3130 je velmi stylovým zařízením. Zaujme broušenou povrchovou úpravou, kovovým zapínacím tlačítkem s charakteristickou kruhovou texturou a dovedně skrytou pozicí pro pevný disk. Je poháněn procesorem 3. generace Intel® Core™ a hravě si poradí s přehráváním Full HD videa v rozlišení 1080p, nabídne vám proto skvělou multimediální zábavu.

   Stolní počítače ASUS – Špička v oblasti spolehlivosti a celkové spokojenosti zákazníků

   Stolní počítače ASUS ctí tradici značky a představují špičkové produkty, které se zaměřují na kvalitu, inovace a dlouhou životnost. Z průzkumů spolehlivosti a spokojenosti zákazníků provedených v roce 2011 magazínem PC World USA vyplývá, že stolní počítače ASUS se systémem Windows® jsou pro zákazníky jednoduše jasnou volbou. Uživatelé oceňují zejména spolehlivost, hodnotu a tichý provoz. Stolní počítače ASUS si vysloužily také další uznání za výkon, design a konektivitu.
   * Zdroj: 1

   Vysoký výkon za všech okolností

   Vyšší rychlost, vyšší výkon
   Vyšší rychlost, vyšší výkon

   Stolní počítač CP3130 spoléhá na procesor 3. generace Intel® Core™ a technologii Intel® Turbo Boost Technology 2.0, díky níž jádra procesoru pracují na vyšších frekvencích. Integrované video technologie Intel® GMA a Intel® Quick Sync zajišťují výjimečně kvalitní přehrávání videa a špičkový grafický výkon, který splní všechny vaše požadavky.

   Rozhraní HDMI pro zábavu ve vysokém rozlišení
   HDMIDíky podpoře přehrávání videa v rozlišení Full HD 1080p si můžete vychutnat úžasnou podívanou a vstoupit do fantastického světa barev pouhým připojením HD monitoru nebo TV s portem HDMI™.
   UEFI BIOS
   Systém UEFI BIOS je vybaven rozhraním, které lze pohodlně ovládat pomocí myši. Jednoduché grafické rozhraní systému BIOS umožňuje snadné úpravy systémových parametrů a nabízí podporu větších úložišť. U 64bitových systémů jsou nativně podporovány i pevné disky s kapacitou přes 2,2 TB.

   AI Suite II

   Šikovné funkce

   Ai-Charger

   Počítač ASUS CP3130 je vybaven funkcí Ai-Charger, která umožňuje nabíjet kompatibilní USB zařízení až o 50 % rychleji.

   Ai-Charger

   ASUS WebStorage

   Sdílejte své obrázky, hudbu a filmy. K dispozici máte 3 GB volného prostoru na úložišti ASUS WebStorage. Své soubory můžete bezdrátově sdílet s několika různými zařízeními. Pomocí vyhledávání prostřednictvím klíčových slov najdete své soubory snadno a rychle. Do úložiště můžete jednoduše nahrát např. důležité podklady k pracovní schůzce a později k nim přistupovat prostřednictvím jakéhokoli zařízení.
   Ai-Charger

   USB 3.0
   USB 3.0: 10× rychlejší přenos

   Zažijte přenos dat extrémně vysokou rychlostí – přenosová rychlost až 4,8 Gb/s s USB 3.0. Rozhraní USB 3.0 je zpětně kompatibilní a nabízí přenosové rychlosti až 10× vyšší než USB 2.0. USB 3.0 vám výrazně urychlí práci s velkými soubory, jako jsou videa a fotografie, a vy se tak budete moci bez čekání věnovat důležitějším věcem.

   SATA 6.0
   Dvakrát rychlejší datové přenosy se SATA 6.0

   Ve výbavě nechybí porty SATA 6.0 Gb/s, které oproti běžnému rozhraní SATA nabízejí dvojnásobnou propustnost a lepší škálovatelnost. Vaše datové přenosy proto budou rychlejší a spolehlivější.

   Úspora energie

   Instant On
   EPU – 40% úspora energie

   ASUS EPU je jedinečným hardwarovým řešením pro úsporu energie PC. V reálném čase monitoruje zatížení procesoru a na jeho základě optimalizuje napájení. Tímto způsobem dokáže snížit spotřebu energie až o 40 %.

   Energeticky úsporná funkce Instant On

   Instant On Exkluzivní funkce ASUS Instant On umožňuje dosáhnout v ekonomickém režimu až 98% úspory energie. Ke svým aplikacím či rozdělané práci se budete moci vrátit přesně v bodě, kde jste přestali, a to pomocí jediného tlačítka. Tato užitečná funkce rovněž bezpečně ochrání vaše data na pevném disku proti nechtěnému smazání nebo v případě výpadků proudu.

   * Pomocí kláves Alt + F1 aktivujete režim Eco a stiskem libovolné klávesy se vrátíte k běžné práci.

   Absolutní spolehlivost

   Technologie QuietCool
   Technologie QuietCool**

   Jedinečné chlazení ASUS Smart Cooling System s ventilátorem Q-Fan snižuje provozní teploty až o 11,4 ℃ a upravuje rychlost ventilátoru procesoru podle zatížení systému. CP3130 má proto dostatek výkonu pro náročné úlohy, zatímco při běžné činnosti zůstává stabilní a tichý, přičemž nabízí vysoký výkon a účinné chlazení.

   ** Volitelné

   2× delší životnost

   2× delší životnost Špičkové komponenty zajišťují maximální odolnost, delší životnost a lepší chlazení. Svůj podíl na tom mají zejména prvotřídní kondenzátory s vodivým polymerem.

   Č. 1
   Jasná volba profesionálů
   Základní desky ASUS jsou celosvětově nejprodávanějšími deskami. Díky 1 287 oceněním, která získaly v roce 2011, jsou nejúspěšnějšími a nejoceňovanějšími základními deskami na světě.
   volba profesionálů
   Přísné kontroly kvality

   Všechny jednotky prošly náročným testováním, absolvovaly měření hluku, zkoušku vibracemi, teplotním šokem a zkoušku nárazem. Tak je zaručeno, že produkty ASUS překonávají průmyslové standardy.

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška vibracemi
   Při zkoušce vibracemi jsou stolní počítače vystaveny různým kmitočtům, pomocí nichž se stanoví, jakým hodnotám dokážou vnější i vnitřní komponenty odolat.

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška hlučnosti
   U stolních počítačů ASUS se měří hlučnost v různých provozních režimech, aby bylo zaručeno, že úroveň provozního hluku nepřesáhne stanovený limit.

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška odolnosti vůči teplotě a vlhkosti
   Všechny modely jsou vystaveny působení extrémních teplot provozního prostředí v rozsahu -40 °C až 60 °C.

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška napětí a frekvence
   Stolní počítače ASUS jsou podrobovány testování napětí a frekvence, aby vyhovovaly všem regionálním požadavkům na napájení.

   Přísná kontrola kvality

   Zkouška nárazem
   Stolní počítače mohou být během přepravy vystaveny mnoha nárazům. Společnost ASUS proto vyvinula řadu různých testů, které simulují proces přepravy.