Společnost ASUS doporučuje systém Windows 10 Pro.

  ROG G20CI

  ROG G20CI

  Nečekaně výkonný

  • 9,5 litrová šasi se sedmou generací procesoru Intel® Core™ i7 a grafickou kartou až NVIDIA® GeForce® GTX 1080
  • Efekty ASUS Aura LED, ESS SABRE HiFi audio a exkluzivní herní software ASUS
  • Efektivní ovládání chlazení pro zvýšenou stabilitu a ultra-tichý výkon (22 dB při volnoběhu)

   Nečakane výkonný

   ROG G20 je 9,5 litrové herné PC stvorené k dominancii segmentu herných desktopov malých rozmerov. Je poháňaný najnovšou siedmou generáciou procesorov Intel® Core™ i7 a grafickou kartou NVIDIA® GeForce® GTX 1080. Je tak najideálnejším nástrojom pre AAA herné tituly v najvyššom možnom grafickom nastavení.

   G20 ponúka svetelné efekty ASUS Aura, ESS SABRE HiFi audio slúchadlá DAC so zosilňovačom a ROG-exkluzívny herný softvér vrátane Aegis III. Pokročilá konštrukcia chladiaceho systému zaisťuje efektívne chladenie pre stabilný výkon v priebehu herných maratónov. Vyznačuje sa veľmi tichým fungovaním, v nečinnom režime dosahuje iba 22 dB.

   Najvýkonnejší herný desktop
   malých rozmerov na svete

   Bezkonkurenčný výkon v 9,5 litrovej šasi

   ROG G20 je herný a zábavný systém pripravený ovládnuť pole herných počítačov kompaktných rozmerov. Navzdory svojej veľkosti vám ponúka výkon, ktorý by ste očakávali od plnohodnotnej hardcore hernej zostavy.

   Vybavený pre víťazstvo

   Siedma generácia procesoru Intel Core i7

   Pod kapotou ROG G20 nájdeme až siedmu generáciu procesorov Intel Core i7 pre nevídanú úroveň hier a multitaskingového výkonu. Tento najnovší procesor vám dáva o 10 % vyšší výkonu oproti predchádzajúcej generácii. S G20 máte v rukách výkon a silu i na tie najnáročnejšie úlohy, takže môžete hrať hry na najvyšších nastaveniach, sledovať videá v 4K/UHD rozlíšení, alebo dokonca vytvoriť úžasné webové stránky a 3D modely.

   Vzrušujúci obraz na ešte vyššej úrovni

   Vyskúšajte si novú grafickú kartu NVIDIA GeForce® GTX 1080

   ROG G20 je teraz vyzbrojený novou vlajkovou loďou NVIDIA GeForce GTX 1080 - najpokročilejšou hernou grafickou kartou, aká bola kedy vyrobená. Poháňaná novou architektúrou NVIDIA Pascal™, NVIDIA GeForce GTX 1080 poskytuje až trojnásobok výkonu predchádzajúcej generácie grafických kariet, vynikajúcu energetickú účinnosť, inovatívne nové herné technológie a prelomovej VR skúsenosti. Prináša vám tak zobrazenie v žiarivých farbách so 4K UHD vizuálmi - váš herný zážitok už nikdy nebude ako predtým.

   Dominantný výkon

   ROG G20 prichádza s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1080 pre ohromujúci výkon a neuveriteľnú energetickú účinnosť. Pri vývojových testoch predvádzal ROG G20 vybavený GeForce GTX 1080 až 3-násobný výkon než s grafickými kartami predchádzajúcej generácie - vy si tak môžete vychutnať The Witcher 3 pri viac než 70 snímkach za sekundu v rozlíšení 4K pri maximálnom grafickom nastavení! Teraz môžete hrať hry pri maximálnom nastavení až na troch HD displejoch súčasne. Môžete pridať i štvrtý displej cez HDMI pripojenie - čo je ideálne riešenie, pokiaľ chcete samostatný displej streamovania na platforme Twitch.

   * Test 3DMark na ROG G20CI s procesorom Intel Core i7-7700 a 32 GB pamäťou DDR4 RAM. Systém bol testován hrou The Witcher 3 pri maximálnom grafickom nastavení.

   Nezabudnuteľná NVIDIA

   ROG G20 vám s NVIDIA 3D Vision™ Surround dáva nový rozmer hrania s pohlcujúcim stereoskopickým 3D zážitkom. ROG G20 rovnako podporuje zobrazenie pomocou technológie NVIDIA® G-SYNC™. G-SYNC synchronizuje obnovovacú frekvenciu monitoru s grafickou kartou NVIDIA GTX využitou v G20, čím prináša skutočne plynulé zobrazenia. Minimalizuje meškanie a eliminuje trhanie obrazu. Výsledkom je najplynulejšie a najrýchlejšie herne grafické zobrazovanie, ktoré nemá negatívny vplyv na výkon systému.

   Pripravený na virtuálnu realitu!

   Objavte výkon novej generácie VR, s najnižšou latenciou a kompatibilitou s prednými náhlavnými VR súpravami poháňanými technológiou NVIDIA VRWorks™. VR zvuk a fyzické a hmatové vnemy vám umožnia počuť a precítiť každý okamih.

   Takže si nasaďte vašu náhlavnú VR súpravu a nechajte ROG G20 a najnovšie technológie NVIDIA VR vás vtiahnuť do nekonečných herných svetov.

   Viac hrania, menej meškania

   ROG G20 je k dispozícii v rôznych konfiguráciách, vrátane SSD. Najnovšia M.2 PCIe® Gen 3 x4 SSD vám dáva ráchlosť prístupu k dátam až 2Gbit/s - teda štyrikrát rýchlejší než SATA SSD. To znamená, že G20 štartuje rýchlejšie, aplikácie sa rýchlejšie načítavajú, a čakacie doby v hre sú znížené. DDR4 poskytuje rýchlosti až 2.1GT/s, teda dvojnásobné než DDR3 1066, a prináša vysoko stabilný výkon. K dispozícii je i USB 3.1 Typu C pre dátové rýchlosti až 10 GB/s, čo je dvojnásobok rýchlosti USB 3.0. Je kompatibilný s portami typu A

   M.2 PCle Gen 3X4 SSD

   DDR4 DIMM pre herné desktopy

   Rýchly prenos dát s USB 3.1

   STVORENÝ PRE NEKONEČNÉ HERNÉ AKCIE

   Ultra-tichý

   ROG G20 nie je len výkonný, je tiež veľmi tichý. Nebude vás rušiť dokonca ani keď ho necháte cez noc sťahovať hry. Pri nečinnosti je totiž tichší, než šum v bežnej knižnici - iba 22 dB.

   Výnimočná správa chladenia

   ROG G20 je navrhnutý bez viditeľných bočných odvetrávacích otvorov tak, aby šasi malo úhľadné a čisté línie. ROG G20 má integrovaný teplotný dizajn, ktorý využíva výhody prirodzeného prúdenia so skrytým vzduchovým kanálom, ktorý zaisťuje efektívny odvod tepla.

   Kanál s priemerom 1 cm nasáva vzduch zo spodnej časti šasi; kým vetráky GPU vyháňajú horúci vzduch von k zadnej strane skrine. Dva ďalšie vnútorné ventilátory a medené trubky prispievajú k odvodu tepla cez rebrá v hornej časti šasi. Všetky tieto drobné konštrukčné detaily pomáhajú ochladzovať G20 a prispievajú tak k jeho maximálnej stabilite i v priebehu herných maratónov.

   DIZAJN PREMYSLENÝ DO KAŽDÉHO DETAILU

   Efekty ASUS Aura LED

   ROG G20 má svojský dizajn, ktorý sa vyznačuje matným čiernym povrchom, agresívnymi líniami a prvkami inšpirovanými Mayskou kultúrou. Šasi má nastaviteľné svetelné LED efekty naprieč tromi rôznymi zónami, čo vám umožní prispôsobiť vzhľad šasi tak, aby odrážal váš pocit z hry, ktorú práve hráte.

   Mnohofarebný herný cyklus

   LED osvetlenie môže meniť až desať rôznych farieb.

   Pulzujúci efekt

   LED diódy pulzujú v 10-sekundovom intervale.

   Efekt vlny

   LED osvetlenie sa prelieva vo vertikálnom vlnovom pohybe.

   Ohromujúci zvuk

   Okrem pohlcujúceho zobrazenia je pre nezabudnuteľné herné zážitky dôležitý i ohromujúci zvuk. Sonic Suite využíva jedinečnú kombináciu hardvéru a softvéru pre ladenie zvuku, ktorý vás dostane priamo do boja. Nech už používate slúchadlá alebo reproduktory, Sonic Suite vás ponorí do sveta, v ktorom znejú výstrely, ozývajú sa výbuchy, a dokonca i kroky nepriateľa sa stanú zvukovou nápovedou približujúcou vám vaše digitálne bojisko.

   Vstavaná ESS SABRE HiFi DAC so zosilňovačom vás v okamihu, kedy si nasadíte slúchadlá, odstrihne od reality a obklopí vás neuveriteľným zvukom. Poskytujú nízkofrekvenčné zvuky pri hlasnejšej produkcii a ďalšie detaily na hornom konci spektra. ROG G20 poskytuje väčší dynamický rozsah (DNR), čo vedie k bohatšiemu a menej skreslenému zvuku, rovnako ako zvyšuje signál-šum (SNR) pre elimináciu nepríjemného hluku. Kto nepočuje, neuverí!

   Sonic Suite obsahuje Sonic Studio a Sonic Radar pre dokonale pohlcujúci herný zvuk. Sonic Studio zaisťuje vysoko kvalitné herné audio, tak ako vylepšené streamovanie a nahrávanie zvuku pre dokonalé zachytenie hlasu a elimináciu šumu. Sonic Radar hráčom pomáha odhaliť súpera pomocou prekryvnej grafiky zameriavacieho terča a relatívnej pozície strelca, blížiacich sa krokov a ďalších herných zvukov.

   vďaka SABRE HiFi sú reprodukované vyššie frekvencie než 20 kHz a širšie amplitúdy.

   Exkluzívny Aegis III od spoločnosti ASUS

   Exkluzívna aplikácia Aegis III od spoločnosti ASUS disponuje užívateľsky prívetivým rozhraním vyvinutým na sledovanie výkonu a zároveň na zlúčenie všetkých hardvérových funkcií a softvérov tretích strán do jedného ovládacieho panelu. Napomáha sledovať využitie procesoru a pamäte, stav downloadu a uploadu, a dokonca upozorní i na prekročenie teplotných či napäťových limitov. Tieto limity si môžete sami nastaviť a systém ich potom sleduje a udržuje automaticky za vás. Vyberte si z rôznych svetelných LED efektov z dostupného ovládacieho panelu ASUS Aura. Funkcia Boost Launcher automaticky uvolňuje kapacitu CPU a RAM, čím zaisťuje maximálne plynulé hranie.

   Intel Gigabit Ethernet s GameFirst IV

   Menej meškaní pre viac víťazstiev!

   ROG GameFirst IV je vytvorený tak, aby pomáhal s procesmi a aplikáciami spojenými s hraním. Funkcia Multi-Gate Teaming kombinuje funkcionalitu integrované 3T3R Wi-Fi s Intel Gigabit Ethernetom, aby ste zo svojho online hrania získali skutočne maximum. Napomáha tak spravovať viac sieťových pripojení naraz a priraďuje pripojenie každej aplikácii zvlášť, čím zaisťuje super-hladký online výkon.

   Funkcia Inteligentného učenia (Smart Learning) ukladá informácie o najčastejšie používaných aplikáciách, optimalizuje šírku pásma siete a vyberie to najvhodnejšie sieťové pripojenie. Pri naštartovaní hry ihneď nastaví požiadavky na sieť pre všetky ostatné aplikácie na nízku prioritu. A akonáhle hru ukončíte systém automaticky pridelí šírku pásma tým aplikáciám, ktoré boli skôr potlačené do úzadia. Funkcia Identifikácia aplikácie zaznamená neznámu aplikáciu a ihneď ju odošle na server pre overenie.

   ROG GameFirst IV disponuje tiež vylepšenými nástrojmi na monitorovanie siete. Funkcia Wi-Fi Analyzer pomáha identifikovať všetky okolné hotspoty; Informácie o gateway zobrazuje hierarchiu gateway; a funkcia Pripojenie umožňuje užívateľovi nastaviť preferované priradenie pripojenia pre jednotlivé aplikácie.

   GameFirst IV
   ďalšie
   ROBUSTNÁ KONEKTIVITA

   Herný desktop ROG G20 prichádza so širokými možnosťami konektivity. G20 disponuje celkom novým vstavaným ESS SABRE HiFi DAC so zosilňovačom dostupným cez predný slúchadlový jack. Zároveň je na zadnej strane vybavený novým portom S/PDIF-out pre všetky vaše profesionálne audio ambície.

   Celkom G20 disponuje ôsmimi portami USB takže vždy budete mať k dispozícii dostatok portov pre všetko vaše herné príslušenstvo. Vo výbave nájdeme dokonca dva porty USB 3.1. Svoje ROG G20 PC môžete pripojiť cez HDMI pripojenie i k HDTV a vytvoriť si tak základňu pre veľkoformátové hranie či inú zábavu.

   Super-rýchla a stabilná 802.11ac Wi-Fi poskytuje silný signál trojnásobnej rýchlosti oproti predchádzajúcim štandardom Wi-Fi, takže môžete celkom plynule hrať online hry alebo streamovať vaše videá. Prakticky vstavané Bluetooth 4.0 pripojí ROG G20 k akémukoľvek vášmu domácemu zariadeniu Bluetooth pre maximálnu konektivitu.

   Zapnúť/Vypnúť

   Slim Tray ODD

   Přední I/O

   • USB 3.1 gen 1 x 2
   • Jack pre mikrofón x 1
   • Jack pre slúchadlá x 1

   USB 3.1 gen 2 x 2

   USB 3.1 gen 1 x 2

   RJ45 + USB 3.1 gen 1 x 2

   Audio Porty

   • Výstup predného reproduktoru
   • Výstup zadného reproduktoru
   • Výstup pre subwoofer
   • Mikrofón
   • Linkový výstup
   • Výstup S/PDIF

   USB 3.1 gen 2 typu C
   Podporuje rýchle nabíjanie (3A/5V)

   180W Sieťové pripojenie

   230W Sieťové pripojenie

   Výstup pre samostatnú VGA